Bütçe Planlama ve Aidat Takibi

Planlamada Uzman Kadro

Gelişmiş bütçe planlama araçları ve uzman kadromuz ile sitenizin gelecek dönem maliyetlerini önceden belirler, gelir ve gider tahminleri oluştururuz. Bu sayede, sitenizin finansal geleceğini güvence altına alırız.

Harcamalarınızı titizlikle izler ve yönetiriz. Beklenmeyen maliyetleri önceden tespit edip önlem alarak, bütçenizi korur ve sitenizin mali dengesini sağlam tutarız.

Uzman Kadro

Alanında uzman finans ekibimiz ile çalışıyoruz.

Doğru Planlama

Site giderlerini karşılamak için sürekli bir finansal güvence oluşturuyoruz.

İhtimal Gözetimi

Eksiklikleri önceden tespit edip gerekli önlemleri alıyoruz.

Kontrollü İlerleme

Site maliyetlerini kontrol altında tutuyor ve gereksiz harcamalardan kaçınıyoruz.

Aidat Takibi

Programımızda kayıtlı tüm site ve apartman sakinleri ”Apsiyon Aidat Takip Sistemi” üzerinden kendilerine verilen şifre ile giriş yapabilirler.

Site sakinlerinin aidatlarını düzenli olarak takip eder, toplar ve raporlar oluştururuz. Aidatlarınızın düzenli bir şekilde tahsil edilmesi, sitenizin bakımı, güvenliği ve diğer hizmetleri için gerekli kaynakları sağlamanıza yardımcı olur.

Her bir site sakini için adil ve şeffaf bir şekilde aidat miktarlarını hesaplarız. Bu, sitenizin ihtiyaçlarına dayalı olarak yapılan özenli hesaplamalarla gerçekleşir.

Gökdem Yönetim olarak amacımız, sitenizin mali süreçlerini optimize ederek, sakinlerimize şeffaf bir finansal yönetim sunmaktır. Siz sakinlerimiz için güvende hissettiren bir mali planlama ve aidat takibi hizmeti sunmak, en öncelikli hedefimizdir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şeffaf Hizmet Uzman Kadro Kolay İletişim

Hizmetlerimizde sağladığımız tam şeffaflık, müşterilerimize süreçlerde net bir görünüm sunar. Site yönetimi ile ilgili tüm detaylar, düzenli raporlar ve açık iletişimle sürekli olarak paylaşılır.

Geniş bir site yönetimi hizmet yelpazesiyle, teknik bakımdan temizliğe kadar birçok alanda uzman çözümler sunuyoruz. Gelişmiş teknoloji ve yazılım sistemleri kullanarak süreçleri daha verimli ve etkin bir şekilde yönetiriz.

Müşteri destek ekibimiz, müşterilere 7/24 hizmet sağlar. Acil durumlar veya sorular için bize her zaman ulaşılabilirsiniz.

İletişim

Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine güvenilir, şeffaf ve etkili çözümler sunarak yaşam alanlarını daha konforlu ve düzenli hale getirmeyi hedefler.

Esentepe Mah. İstiklal Cd. No: 26/A Nilüfer/BURSA
+90 505 623 64 24